לו"ז  

14:30 – 09:30 – יום fun בחוף נאמוס
15:00 – יציאה למלון סטאי
16:00 – 15:15 – צ'ק אין במלון
19:00 – 16:00 – זמן חופשי
21:00 – 19:30 – ארוחת ערב במלון
21:00 – נפגשים בלובי – יציאה לבר באוטובוסים
00:00 – 21:00 – מופע סטנד אפ ובילוי בבר – מני עוזרי

10:00 – 07:00 – ארוחת בוקר
15:00 – 09:00 – טיפולי ספא
15:00 – 13:00 – ארוחת צהריים
19:30 – 15:00- זמן חופשי
19:30- נפגשים בלובי – יציאה לארוחת ערב ומופע
00:00 – 20:00- ארוחת ערב ומופע של אברהם טל

10:00 – 07:30 – ארוחת בוקר במלון
10:30 – יציאה לרייזרים בדישון
13:30 – 12:30 – רייזרים
15:30 – 13:30 – ארוחת צהריים בראש פינה – מסעדת מטבלים
15:30 – נסיעה חזרה הביתה

דורית ניסים אביבה יעקב
אורון אליס אבישי זוהר
דור צפר אברהם קדוש
רפאל שטרנברג לירן יהודה
רונה סופר עינב דורנבוש
דודו ארג'ואן גלעד פלג
מורן סיידא איתי מרידור
מוחמד שמאליה אמיר עמל
יוסי הלוי גילעד חיון
עידן כהן גנאדי יוחנן
כרמית הרוש הילה זרדוק
מעיין קוצ'ר ליאת מעהל
רמי יעקב אורי כץ
תומר גינטר אשר בן לולו
ערן פיש יוסי לב
אולגה בוגרצוב רונה לאופר
חן נידם שושן מריה פאנוס
טלי אליעזר אדוה לבנה
כפיר בן ישראל גיל אפלבוים
מקסים קאר סוביצקי דורי חיים באומקולר
רוני פרל יוסי ימין
סהר מרק יוסי שוורץ
ערן בן סימון עדי דמתי
נתן אלכסנדרובסקי אור קופלר
אלי רחמין אורון מכלוף
מוטי אזולאי מאיר שטראוס
אסף נתנאל אושרי כהן
ישראל ארזואן אורן יצחק
ליאת מוסקוביץ בת אל מינס
יהודה תורג'מן רותם בוזלי
דנה שמאי אילנה ברקן
סימה פופו לילך לוי סדוביץ
ראובן כהן דודו דוד
יעל גרינולד
 

9:00

דורית ניסים

אורון אליס
דור צפר
רפאל שטרנברג
רונה סופר
אביבה יעקב
אבישי זוהר
אברהם קדוש
לירן יהודה
עינב דורנבוש
סימה פופו
   

10:00

דודו ארג'ואן
מורן סיידא
מוחמד שמאליה
יוסי הלוי
עידן כהן
גלעד פלג
איתי מרידור
אמיר עמל
גילעד חיון
גנאדי יוחנן
   

11:00

כרמית הרוש
מעיין קוצ'ר
רמי יעקב
תומר גינטר
ערן פיש
הילה זרדוק
ליאת מעהל
אורי כץ
אשר בן לולו
יוסי לב
   

12:00

אולגה בוגרצוב
חן נידם שושן
טלי אליעזר
כפיר בן ישראל
דורי חיים באומקולר
רונה לאופר
מריה פאנוס
אדוה לבנה
גיל אפלבוים
מקסים קרסוביצקי
   
13:00 רוני פרל
סהר מרק
ערן בן סימון
נתן אלכסנדרובסקי
אלי רחמין
יוסי ימין
יוסי שוורץ
עדי דמתי
אור קופלר
אורון מכלוף
   
14:00 מוטי אזולאי
אושרי כהן
ישראל ארזואן
ליאת מוסקוביץ
יהודה תוג'מן
מאיר שטראוס
אסף נתנאל
אורן יצחק
בת אל מינס
רותם בוזלי
   
15:00 דנה שמאי
ראובן כהן
דנה שמאי
אילנה ברקן
דודו דוד
אילנה ברקן
   
 

לו"ז 

14:30 – 09:30 – יום fun בחוף נאמוס
15:00 – יציאה למלון סטאי
16:00 – 15:15 – צ'ק אין במלון
19:00 – 16:00 – זמן חופשי
21:00 – 19:30 – ארוחת ערב במלון
21:00 – נפגשים בלובי – יציאה לבר באוטובוסים
00:00 – 21:00 – מופע סטנד אפ ובילוי בבר – מני עוזרי

10:00 – 07:00 – ארוחת בוקר
15:00 – 09:00 – טיפולי ספא
15:00 – 13:00 – ארוחת צהריים
19:30 – 15:00- זמן חופשי
19:30- נפגשים בלובי – יציאה לארוחת ערב ומופע
00:00 – 20:00- ארוחת ערב ומופע של אברהם טל

10:00 – 07:30 – ארוחת בוקר במלון
10:30 – יציאה לרייזרים בדישון
13:30 – 12:30 – רייזרים
15:30 – 13:30 – ארוחת צהריים בראש פינה – מסעדת מטבלים
15:30 – נסיעה חזרה הביתה

דורית ניסים אביבה יעקב
אורון אליס אבישי זוהר
דור צפר לירן יהודה, רפאל שטרנברג
רונה סופר עינב דורנבוש
דודו ארג'ואן גלעד פלג
מורן סיידא איתי מרידור
מוחמד שמאליה אמיר עמל
יוסי הלוי גילעד חיון
עידן כהן גנאדי יוחנן
כרמית הרוש הילה זרדוק
מעיין קוצ'ר ליאת מעהל
רמי יעקב אורי כץ
תומר גינטר אשר בן לולו
ערן פיש יוסי לב
אולגה בוגרצוב רונה לאופר
ליטל פרקש / הגר אזרד מריה פאנוס
טלי אליעזר אדוה לבנה
כפיר בן ישראל גיל אפלבוים
מקסים קאר סוביצקי דורי חיים באומקולר
רוני פרל יוסי ימין
סהר מרק יוסי שוורץ
ערן בן סימון עדי דמתי
אור קופלר  אסף נתנאל
אלי רחמין אורון מכלוף
מאיר שטראוס אברהם קדוש
ישראל ארזואן אורן יצחק
ליאת מוסקוביץ בת אל מינס
יהודה תורג'מן רותם בוזלי
דנה שמאי אילנה ברקן
סימה פופו לילך לוי סדוביץ
ראובן כהן דודו דוד
 
 

9:00

 
אורון אליס
לירן יהודה
דורית ניסים
אסף נתנאל
דור צפר
רפאל שטרנברג
רונה סופר
אביבה יעקב
אבישי זוהר
אברהם קדוש
עינב דורנבוש
 

10:00

דודו ארג'ואן
מורן סיידא
מוחמד שמאליה
יוסי הלוי
עידן כהן
גלעד פלג
איתי מרידור
אמיר עמל
גילעד חיון
גנאדי יוחנן
   

11:00

כרמית הרוש
מעיין קוצ'ר
רמי יעקב
תומר גינטר
ערן פיש
הילה זרדוק
ליאת מעהל
אורי כץ
אשר בן לולו
יוסי לב
   

12:00

אולגה בוגרצוב
מקסים קרסוביצקי 
טלי אליעזר
כפיר בן ישראל
דורי חיים באומקולר
רונה לאופר
גיל אפלבוים  
אדוה לבנה
 
   
13:00 רוני פרל
סהר מרק
ערן בן סימון
אורון מכלוף  
אלי רחמין
יוסי ימין
יוסי שוורץ
עדי דמתי
אור קופלר
 
   
14:00  
אושרי כהן
מריה פאנוס
ישראל ארזואן
סימה פופו
ליאת מוסקוביץ
יהודה תוג'מן
מאיר שטראוס
אסף נתנאל
אורן יצחק
בת אל מינס
רותם בוזלי
   
15:00  
דודו דוד
דנה שמאי
אילנה ברקן
 הגר אזרד
 
   
 16:00  ראובן כהן  

על מנת שכולנו נוכל לחזור הביתה עייפים אך (בריאים) ומרוצים, חשוב שנקפיד על מספר הנחיות. 

  • יש להסתובב מחוץ לחדרים עם מסכה
    אל דאגה, עדיין רואים שם חיוך של מנצחים

  • חובה לשמור על מרחק של שני מטרים אחד מהשני
    יש מספיק מקום לכולם

  • לא לייצר התקהלות בשטחים המשותפים
    אבל אפשר לבלות ביחד, ממרחק בטוח

  • לדאוג להיגיינה אישית
    כי כשלכם נעים, גם לנו

  • לשמור על ערכות הקורונה שקיבלתם
    לכל צרה שלא תבוא

  • וליהנות!
    כי מגיע לכם 😊

חלוקה לחדרים

דורית ניסים אביבה יעקב
אורון אליס אבישי זוהר רמי יעקב אורי כץ
דור צפר אברהם קדוש
רפאל שטרנברג לירן יהודה
רונה סופר עינב דורנבוש
דודו ארג'ואן גלעד פלג
מורן סיידא איתי מרידור
מוחמד שמאליה אמיר עמל
יוסי הלוי גילעד חיון
עידן כהן גנאדי יוחנן
כרמית הרוש הילה זרדוק
מעיין קוצ'ר ליאת מעהל
אורון אליס אבישי זוהר רמי יעקב אורי כץ
תומר גינטר אשר בן לולו
ערן פיש יוסי לב
אולגה בוגרצוב רונה לאופר
חן נידם שושן מריה פאנוס
טלי אליעזר אדוה לבנה
כפיר בן ישראל גיל אפלבוים
מקסים קאר סוביצקי דורי חיים באומקולר
רוני פרל יוסי ימין
סהר מרק יוסי שוורץ
ערן בן סימון עדי דמתי
נתן אלכסנדרובסקי אור קופלר
אלי רחמין אורון מכלוף
מוטי אזולאי מאיר שטראוס
אסף נתנאל אושרי כהן
ישראל ארזואן אורן יצחק
ליאת מוסקוביץ בת אל מינס
יהודה תורג'מן רותם בוזלי
דנה שמאי אילנה ברקן
סימה פופו לילך לוי סדוביץ
ראובן כהן דודו דוד
יעל גרינולד

לו"ז  עיסויים

שם שעת טיפול שם שעת טיפול
דורית ניסים מטפלת בשעה 9:00 אביבה יעקב מטפלת בשעה 9:00
אורון אליס מטפלת בשעה 9:00 אבישי זוהר מטפלת בשעה 9:00
דור צפר מטפלת בשעה 9:00 אברהם קדוש מטפלת בשעה 9:00 רפאל שטרנברג מטפלת בשעה 9:00 לירן יהודה מטפלת בשעה 9:00
דור צפר מטפלת בשעה 9:00 אברהם קדוש מטפלת בשעה 9:00 רפאל שטרנברג מטפלת בשעה 9:00 לירן יהודה מטפלת בשעה 9:00
רונה סופר מטפל בשעה 9:00 עינב דורנבוש מטפל בשעה 9:00
דודו ארג'ואן מטפלת בשעה 10:00 גלעד פלג מטפלת בשעה 10:00
מורן סיידא מטפלת בשעה 10:00 איתי מרידור מטפלת בשעה 10:00
מוחמד שמאליה מטפלת בשעה 10:00 אמיר עמל מטפלת בשעה 10:00
יוסי הלוי מטפלת בשעה 10:00 גילעד חיון מטפלת בשעה 10:00
עידן כהן מטפל בשעה 10:00 גנאדי יוחנן מטפל בשעה 10:00
כרמית הרוש מטפלת בשעה 11:00 הילה זרדוק מטפלת בשעה 11:00
מעיין קוצ'ר מטפלת בשעה 11:00 ליאת מעהל מטפלת בשעה 11:00
רמי יעקב מטפלת בשעה 11:00 אורי כץ מטפלת בשעה 11:00
תומר גינטר מטפלת בשעה 11:00 אשר בן לולו מטפלת בשעה 11:00
ערן פיש מטפל בשעה 11:00 יוסי לב מטפל בשעה 11:00
אולגה בוגרצוב מטפלת בשעה 12:00 רונה לאופר מטפלת בשעה 12:00
חן נידם שושן מטפלת בשעה 12:00 מריה פאנוס מטפלת בשעה 12:00
טלי אליעזר מטפלת בשעה 12:00 אדוה לבנה מטפלת בשעה 12:00
כפיר בן ישראל מטפלת בשעה 12:00 גיל אפלבוים מטפלת בשעה 12:00
דורי חיים באומקולר מטפל בשעה 12:00 מקסים קרסוביצקי מטפל בשעה 12:00
רוני פרל מטפלת בשעה 13:00 יוסי ימין מטפלת בשעה 13:00
סהר מרק מטפלת בשעה 13:00 יוסי שוורץ מטפלת בשעה 13:00
ערן בן סימון מטפלת בשעה 13:00 עדי דמתי מטפלת בשעה 13:00
נתן אלכסנדרובסקי מטפלת בשעה 13:00 אור קופלר מטפלת בשעה 13:00
אלי רחמין מטפל בשעה 13:00 אורון מכלוף מטפל בשעה 13:00
מוטי אזולאי מטפלת בשעה 14:00 מאיר שטראוס מטפלת בשעה 14:00
אסף נתנאל מטפלת בשעה 14:00 אושרי כהן מטפלת בשעה 14:00
ישראל ארזואן מטפלת בשעה 14:00 אורן יצחק מטפלת בשעה 14:00
ליאת מוסקוביץ מטפלת בשעה 14:00 בת אל מינס מטפלת בשעה 14:00
יהודה תוג'מן מטפל בשעה 14:00 רותם בוזלי מטפל בשעה 14:00
דנה שמאי מטפלת בשעה 15:00 אילנה ברקן מטפלת בשעה 15:00
סימה פופו מטפלת בשעה 9:00 לילך לוי סדוביץ
ראובן כהן מטפלת בשעה 15:00 דודו דוד מטפלת בשעה 15:00
יעל גרינולד מטפלת בשעה 16:00

מה לארוז?
בגד ים, כובע, כפכפים וכל מה שצריך כדי להינות מבילוי בכנרת. ליום השלישי יש להביא בגדי החלפה ונעלי ספורט.
יאללה תתחילו לארוז…